PRIEMYSELNÝ INŽINIER - Automotive

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Tier1 dodávateľ v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE hľadá kľúčovú rolu pre svoj závod v Lozorne. Pridajte sa k nám ako PRIEMYSELNÝ INŽINIER:
Náplň práce:
- Sledovanie a vylepšovanie procesov v rámci výroby
- Zodpovednosť za implementáciu nových nástrojov a spustenie výroby
- Zavádzanie nových metód a procesov produkcie a projektov
- Zaisťovanie predsériových a sériových procesov
- Odhaľovanie a odstraňovanie úzkych miest
- Neustále zlepšovanie súčasných výrobných procesov
- Úzka spolupráca s Tool špecialistom
- Komunikácia s príslušnými oddeleniami výroby
- Spracovanie technickej dokumentácie
Požadujeme
Vhodní kandidáti spĺňajú nasledujúce kritéria:
- Reálna skúsenosť s implementáciou nových procesov do výroby
- Anglický jazyk - denne komunikácia s manažmentom
- Znalosť čítať technickú dokumentáciu
- Skúsenosti so zavádzaním POKA-YOKE, KAIZEN
- Znalosť procesov kvality FMEA, APQP/PPAP, 8D reporty
Benefity
- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch.
- Individuálny spôsob odmeňovania
- Príspevok na dochádzku
- Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111