Servisný technik

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Mladá perspektívna rozvíjajúca sa spoločnosť príjme do pracovného pomeru vhodného kandidáta na pozíciu "Servisný technik"
Vašou náplňou práce bude:
- diagnostika porúch a oprava elektrických digitálnych a analógových napájacích zdrojov.
- vytvárať testy a testovacie procedúry na overenie správnej funkcie výrobkov po oprave.
- vytvárať dokumentáciu a záznamy súvisiace s opravami a testami výrobkov.
- asistovať zákazníkom pri riešení technických problémov súvisiacich s prevádzkou zariadení.
- spolupracovať s projektovým inžinieringom a pracovníkmi technickej podpory pri riešení porúch v teréne a dizajnových problémov.
- diagnostika a analýza zložitých problémov a vytváranie nápravných opatrení.
Požadujeme
- elektrotechnické vzdelanie
- skúsenosti v obore
- §22
- aktívny vodič
- mierne pokročilá znalosť Anglického jazyka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk