TEAMLEADER

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 180 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- Zodpovednosť za vedenie pracovného tímu operátorov (prerozdeľovanie pracovných úloh, kontrola dochádzky, disciplíny na pracovisku)
- Nábor a zaškoľovanie nových operátorov
- Sledovanie výrobných ukazovateľov (kvalita, kvantita, pracovné postupy)
- Navrhovanie a implementovanie zlepšení
- Kooperácia s ďalšími oddeleniami spoločnosti
- Kontrolovanie dodržiavania štandardov a vykonávanie pravidelných auditov
- Zodpovednosť za poriadok na pracovisku a plnenie BOZP
Požadujeme
- SŠ vzdelanie - technický smer
- Skúsenosti na team líderskej alebo supervízorskej pozícii vo výrobe - min. 2 roky
- Znalosť procesov kontroly kvality a výrobných procesov
- Anglický jazyk – výhoda
- Schopnosť viesť a motivovať zverený pracovný tím
- Výborné komunikačné zručnosti
- Proaktívny prístup
- Prirodzený leadership
- Ochota pracovať na zmeny (4 zmeny - 12tky)
Benefity
- Práca v priateľskom kolektíve úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Interné vzdelávanie (jazykové kurzy, tréningy)
- Preplácanie logistických nákladov
- Bohatý sociálny program (podpora športových a spoločenských aktivít)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk