PLÁNOVAČ VÝROBY

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 250 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Tvorba produkčných plánov
- Sledovanie a spracovávanie zákazníckych požiadaviek vzhľadom k plánu produkcie
- Plánovanie s ohľadom na dostupné výrobné kapacity a materiálové zásoby
- Kooperácia s ďalšími oddeleniami spoločnosti (výroba, sklad, nákup a pod.)
- Komunikácia so zákazníkom
- Zaevidovanie časových plánov produkcie do systému (MS Excel)
- Vykonávať pravidelné kontroly všetkých výrobných procesov na zabezpečenie plnenia výrobného plánu
- Zúčastňovať sa na poradách o dennom plánovaní výroby a navrhovať riešenia problémov
- Plánovanie a vykonávanie inventúr skladových zásob
Požadujeme
Budeme oslovovať uchádzačov spĺňajúcich nasledujúce požiadavky:
- SŠ/VŠ vzdelanie (ekonómia, logistika)
- Skúsenosti s plánovaním výroby príp. na obdobnej pozícii min.2 roky
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (min.B1)
- MS Office (hlavne Excel) – pokročilý
- Analytické myslenie
- Tímový hráč
- Výborné komunikačné schopnosti
- Zmysel pre detail
Benefity
- Práca v priateľskom kolektíve úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Interné vzdelávanie (jazykové kurzy, tréningy)
- Preplácanie logistických nákladov
- Bohatý sociálny program (podpora športových a spoločenských aktivít)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk