Sales Support Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracuj pre medzinárodnú známu spoločnosť, v ktorej Ťa čaká dynamický a energický kolektív. Ak máš skúsenosti z oblasti Sales a chceš sa naďalej tejto oblasti venovať, neváhaj a pošli svoje CV.
Na pozícii Pre-Sales Support Administrator budeš:
- Pripravovať rôzne obchodné a cenové ponuky a objednávky
- Poskytovať sales podporu pre klientov
- Pracovať v internom systéme s internými nástrojmi
- Využívať MS Excel vo veľkej miere - príprava reportov, analýz a kalkulácií
- Komunikovať s externými klientmi, poskytovateľmi a s oddelením Billingu a Delivery
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať:

- VŠ vzdelanie
- Skúsenosti v oblasti Sales min. 1 rok
- Motivácia pracovať v oblasti Sales-u
- Skúsenosť s prácou v medzinárodnom prostredí - VÝHODOU
- Plynulá znalosť anglického jazyka na úrovni B2 (slovom a písmom) - Obchodná angličtina
- Znalosť programu MS Office, najmä Excel - využívanie v / h lookup, kontingenčné tabuľky
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívnosť
- Výborné komunikačné zručnosti
- Tímový duch
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Jazykové kurzy
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- 5 dní 100% hradenej PN
- Po zapracovaní možnosť Home office
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Možnosť kariérneho rastu
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk