Application engineer_bankové systémy

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pozícia pre Application support špecialistov, ktorí by sa radi dostali do bankového prostredia. Práca je priamo v banke a ide o administráciu/support rôznych aplikácií.
Ide o príležitosť pracovať na širšom spektre aplikácií, na Unix aj Windows platforme.
Náplň práce:
- správa rôznych aplikácií v bankovom prostredí na 2./3. úrovni
- diagnostika a analýza vzniknutých problémov
- správa aplikačných serverov
- podieľanie sa na nasadení zmien vrámci aplikácií
- incident & change & problem management
- spolupráca so SW development tímami
- monitoring aplikácií
Požadujeme
- aspoň 2 ročné skúsenosti v oblasti aplikačného supportu
- skúsenosti s Unix/Linux platformou
- skúsenosti s Java app serverom
- aspoň základné skúsenosti so skriptovaním
- skúsenosti s SQL databázou
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (B2)
Benefity
- 5 dní voľna naviac po 1 roku zamestnania
- zvýhodnenia na produktoch spoločnosti
- príspevok na DDS a životné poistenie
- zdravotný program
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej skupiny
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk