Procesný inžinier

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, výrobcu plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov hľadáme Procesného inžiniera na oddelenie MONTÁŽE.
Vašou úlohou bude:
- tvorba, koordinácia, a implementácia výrobných a technologických procesov,
- zodpovednosť za vypracovanie, správnosť a vedenie príslušnej dokumentácie
- kapacita, normovanie a meranie cyklov montážnych liniek,
- zabezpečenie podkladov k novým projektom - komunikácia so zákazníkmi,
- efektivita procesov, optimalizácia, sledovanie materiálových tokov, implementácia zlepšení,
- plán údržby oddelenia montáže, rozmietnenie výrobných liniek
- úzka spolupráca a koordinácia s ostatnými oddeleniami, projektovým manažérom, manažérom údržby, logistiky, kvality
- zaškoľovanie pracovníkov
Požadujeme
- predchádzajúce skúsenosti z priemyselnej (plastovej) výroby,
- skúsenosti s používaním priemyselnej kamery výhodou,
- skúsenosti s programovaním PLC výhodou,
- skúsenosti s tampo printingom (tampography),
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk