Podpora ZÁKAZNÍCKEHO servisu

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
850 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Hľadáme šikovných a komunikatívnych absolventov do stabilnej menšej až stredne veľkej spoločnosti. Ak si sa našiel v nižšie uvedenej pracovnej náplni a nebojíš sa komunikácie budeme radi ak nám zašleš svoj životopis.
Na tejto pracovnej pozícii ťa čaká:
- Telefonická a emailová komunikácia
- Zadávanie objednávok do systému
- Pomoc klientom pri zadávaní objednávok, riešenie problémov s prihlásením sa do systému, poskytovanie informácií ohľadom faktúr
- Práca s interným systémom - vyhľadávanie a zadávanie informácií
Pracovný čas sa strieda po týždňových alebo dvojtýždňových cykloch:
Pondelok - Piatok: - 7:30- 16:00 / 08:00 - 17:00
Požadujeme
Vhodný uchádzač by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Anglický jazyk na úrovni B1 - jednoduché vety, vedieť reagovať na požiadiavky klienta
- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Skúsenosti na pozícii Customer Care
- Pracovné skúsenosti popri škole sú veľkou výhodou
- Komunikatívna a proaktívna osobnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka pekné benefity:
- 3 dni dovolenky navyše a nad rámec zákona
- Plne hradené stravné lístky v hodnote 4,80€
- Peňažné poukážky
- Ovocný deň a pitný režim na pracovisku
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk