TRAVEL Coordinator/PROJECT Administration

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví ťa plánovanie a dokážeš samostatne zvládať pridelené úlohy? Bookovanie hotelov, hľadanie leteniek a naplánovanie služobných ciest pre projektových manažérov, by bolo tvojou hlavnou náplňou práce. Ak ti nevadí ani každodenná komunikácia v anglickom jazyku a administratíva, v tom prípade Ťa veľmi radi uvidíme na osobnom pohovore.
Náplň práce:
- Zabezpečovanie služobných ciest - rezervácie hotelov, leteniek, dopravy
- Podpora projektových manažérov a manažovanie ich pracovných ciest
- Starostlivosť o pridelené projekty
- Komunikácia vrámci oddelenia, najmä úzka spolupráca s projektovými manažérmi a agentúrou
- Denná komunikácia v anglickom jazyku
- Ad-hoc reporting
- Práca s MS Excel
Miesto výkonu práce: Rožňavská ulica
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Ukončené stredoškolské vzdelanie
- Anglický jazyk na úrovni B2 (každodenná komunikácia v anglickom jazyku)
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Ochota pracovať a proaktívny prístup k práci
- Organizačné schopnosti
- Schopnosť samostatne zvládať pridelené úlohy a výborne zvládnutý time management
Benefity
Spoločnosť ponúka pekný balík benefitov:
- Stravné lístky v hodnote 3,60 EUR na deň - plne hradené klientom
- Jazykové kurzy
- Masáže a smoothies na pracovisku
- Multisport karta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122