JUNIOR MANAŽÉR S FRANCÚZŠTINOU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 450 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Premýšľate o zmene v práci- Máte proklientský prístup, obchodného ducha a skúsenosti s Account Managementom?
Otvára sa pre Vás nová pracovná príležitosť, ktorá Vám ponúka:
- Možnosť rozbehnúť nový projekt na Európskom trhu
- Ako Account Manager byť zodpovedný za komunikáciu s najúspešnejšími predajcami
- Informovať a vzdelávať predajcov v segmente „B2B“ – Business to business
- Úzko spolupracovať s oddelením marketingu, podpory predaja a vzťahov so zákazníkmi
- Pracovať v medzinárodnom prostredí a denne využívať anglický a nemecký jazyk
Požadujeme
Hľadáme kandidáta, ktorý spĺňa tieto požiadavky:
- Aktívna znalosť francúzskeho a anglického jazyka – úroveň C1
- Skúsenosť s Account Managementom (min. 6 mesiacov)
- Orientácia na obchod, znalosť v oblasti „B2B“ managementu
- Dynamický, iniciatívny, rád prijíma nové výzvy
- Silná orientácia na zákazníka, sales a organizovanosť
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111