Senior System Admin/IT Team Leader_LOZORNO

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúsených IT profesionálov, ktorých baví správa IT systémov a taktiež by sa radi venovali vedeniu menšieho tímu. Pozícia je v automotive spoločnosti, vo výrobnom závode. IT leader zodpovedá za správu IT systémov v závode a taktiež má na starosti chod IT oddelenia.
Lokalita: Lozorno
Náplň práce:
- zodpovednosť za správu IT infraštruktúry
- vedenie 2 členného tímu IT administrátorov a IT oddelenia
- správa Windows serverov (2008 - 2012)
- správa používateľských staníc
- riešenie vzniknutých problémov
- správa aplikácií vo výrobe a zabezpečenie ich bezproblémového chodu
- správa sietí
- koordinácia IT projektov
- spolupráca s IT tímom v centrálou spoločnosti v zahraničí
- spolupráca s dodávateľmi IT riešení
- zodpovednosť za nákup HW
- reporting za IT oddelenie
Požadujeme
- aspoň 5 ročné skúsenosti na IT pozícii v automotive spoločnosti, vo výrobnom závode
- pokročilé profesionálne skúsenosti so systémovou administráciou (Windows server a Windows OS)
- skúsenosti so správou sietí
- motivácia viesť menší tím
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (B2)
Benefity
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- individuálny spôsob odmeňovania
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk