Manažér údržby

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste trpezlivý, rozhodný a spoľahlivý? Máte výborné organizačné schopnosti?
Ak máte skúsenosti s údržbou strojov a súčasne ste už viedli tím ľudí, máme pozíciu práve pre Vás.
Medzinárodná výrobná spoločnosť hľadá skúseného MANAŽÉRA ÚDRŽBY.
Vašou hlavnou úlohou bude:
- Zabezpečovanie údržby strojov a zariadení vo výrobe
- Tvorba plánov preventívnej údržby strojov a zariadení
- Pravidelná kontrola funkčnosti používaných zariadení
- Včasné diagnostikovanie porúch a nedostatkov a ich následná oprava
- Komunikácia a spolupráca s manažmentom výroby a s ostatnými oddeleniami vo výrobe
- Správa skladu malých dielov (náhradné diely, mazivá....)
- Zabezpečenie bezporuchového chodu a kapacity liniek
- Komunikácia s dodávateľmi, spolupráca s ostatnými oddeleniami vo výrobe
- Implementácia a nastavovanie procesov údržby, schvaľovanie plánov preventívnej a prediktívnej údržby
- Správa a monitorovanie dátumov údržby
- Školenie a hodnotenie podriadených pracovníkov a výrobných pracovníkov
- Správa databázy údržby, dohľad a koordinácia údržbárskych činností
- Kontinuálne zlepšovanie za účelom optimalizácie nákladov
- Účasť na implementácii systému CIP pre údržbu
- Pravidelný reporting
- Obstarávanie údržbových materiálov a nástrojov
- Evidencia a vyhodnocovanie KPI pre procesy údržby
- Zabezpečovanie pravidelných technických prehliadok zariadení v rámci legislatívnych a systémových požiadaviek
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosti na obdobnej pozícii nutné
- Skúsenosti s vedením ľudí
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, min. úroveň B1 /mierne pokročilý/
- VŠ alebo SŠ vzdelanie technického smeru
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111