INŽINIER SIMULÁCIÍ na oddelení VÝVOJA (13. - 14. PLAT)

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Veda a výskum, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosti so simuláciami za pomoci softvérov? Sú ti známe výrazy FEM pevnostné analýzy, CFD prúdenie tekutín, modul flow - vstrekovanie plastov do formy? Tak potom máme pre teba pracovnú príležitosť v medzinárodnej spoločnosti pre ktorú zamestnanci nie sú len čísla a majú pre nich vytvorený bohatý balík benefitov od 13. - 14. platov, dovolenky nad rámec zákona, príspevky na DDS a iné....tak poď sa k ním realizovať na oddelenie VÝVOJA.
Tvojou úlohou bude:
- Návrh produktov zameraný na zmeny dynamiky, tepla a toku látok
- Vytváranie matematických a fyzikálnych modelov pre jednotlivé produkty
- Realizácia a vyhodnocovanie experimentov
- Overovanie výsledkov a zapracovanie do návrhov produktu
- Optimalizácia návrhov z hľadiska strát pri pohybe látok v produkte
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Prax z oblasti simulácií
- Skúsenosti so simulačnými nástrojmi
- Znalost FEM a CFD
- Znalosť CAD
- Znalosť technickej angličtiny PODMIENKOU
Benefity
Spoločnosť má tiež vo svojom portfóliu zaujímavý balíček benefitov:
- 13. a 14. plat v plnej výške
- Týždeň dovolenky nad rámec zákona
- Príspevok na DDS
- Príspevok na jazykové vzdelanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk