Vedúci oddelenia likvidácie škôd na motorových vozidlách

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Vypracovanie metodiky pre likvidáciu poistných udalostí v poistení motorových vozidiel /havarijné poistenie a PZP,
- Poskytovanie odbornej pomoci zamestnancom oddelenia likvidácii škôd z havarijného poistenia a z povinného zmluvného poistenia
- Koordinácia likvidácie a revízie nadlimitných škôd
- Vybavovanie sťažností klientov v oblasti likvidácie škôd havarijného poistenia a z povinného zmluvného poistenia
- Plánovaná a náhodná kontrola správnosti a včasnosti vybavovania poistných udalostí v poistení motorových vozidiel
- Metodické a organizačné riadenie výkonu zamestnancov likvidácie havarijného škôd a škôd z povinného zmluvného poistenia
- Kontrola správnosti a dodržiavania metodiky pre likvidáciu poistných udalostí v poistení motorových vozidiel
- Spolupráca s odbornými úsekmi centrály spoločnosti v oblastiach dotýkajúcich sa likvidácie poistných udalostí
- Vytváranie interných usmernení a ich zavedenie do procesu likvidácie
- Prenos informácií, schválených postupov a metodických usmernení zo Slovenskej kancelárie poisťovateľov na relevantné organizačné zložky spoločnosti
- Organizovanie stretnutia a školenia zamestnancov likvidácie škôd z poistenia motorových vozidiel a vykonávanie previerky ich odbornej spôsobilosti
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- prax na danej pozícii podmienkou
- ekonomické vzdelanie
- MS programy na užívateľskej úrovni
Benefity
- vzdelávanie
- benefity - pružný pracovný čas
- príspevok - III. pilier
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111