Vedúci oddelenia likvidácie škôd na majetku a zodpovednosti

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Administratíva, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Vypracovanie metodiky pre likvidáciu poistných udalostí v poistení majetku a zodpovednosti, podávanie výkladu k jej obsahu
- Poskytovanie odbornej pomoci zamestnancom oddelenia pri likvidácii majetkových škôd a škôd zo všeobecnej zodpovednosti, likvidácia a revízia nadlimitných škôd
- Vybavovanie sťažností klientov v oblasti likvidácie poistných udalostí
- Plánovaná a náhodná kontrola správnosti a včasnosti vybavovania poistných udalostí
- Metodické a organizačné riadenie výkonu zamestnancov likvidácie škôd z poistenia majetku a všeobecnej zodpovednosti
- Kontrola správnosti a dodržiavania metodiky pre likvidáciu poistných udalostí v poistení majetku a zodpovednosti
- Spolupráca s odbornými úsekmi centrály v oblastiach dotýkajúcich sa likvidácie poistných udalostí.
- Kontrola dodržiavania metodických usmernení a legislatívy v oblasti likvidácie škôd v poistení majetku a zodpovednosti
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- prax na danej pozícii podmienkou
- ekonomické vzdelanie
- MS programy na užívateľskej úrovni
Benefity
- vzdelávanie
- benefity - pružný pracovný čas
- príspevok - III. pilier
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk