Hľadá sa administratívna podpora!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Radi pracujete s dátami? Ak ste technickejší typ, ktorý vie dohliadnuť nad chodom business aktivít a chcete byť podporou pre oddelenie náboru klientov, toto je príležitosť pre vás.
Ak ste sa našli v náplni práce, zaujíma vás oblasť "master data", baví vás EXCEL a práca s dátami, dajte nám o sebe vedieť.
Náplň práce:
- Práca s interným systémom spoločnosti
- Zadávanie, údržba, evidencia elektronických dát
- Kontrola dát, či sú správne a v súlade s internými procedúrami
- Silná podpora interným oddeleniam
- Denná práca v MS Excel (pivotky, v/h lookup)
- Technická podpora
- Komunikácia s koncovými používateľmi
- Participácia na projektoch, poskytovanie ad hoc riešení
Požadujeme
Spĺňaš nasledujúce kritéria?
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- dobrá znalosť programu Excel (v/h lookup, pivotky)
- predchádzajúca skúsenosť s administratívnou veľkou výhodou
Ak áno, tak nám neváhaj zaslať svoj životopis :)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk