Tester softvérových aplikácií

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Tester softvérových aplikácií. Pracujte v úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá patrí k vedúcim softvérovým a poradenským spoločnostiam zaoberajúcich sa vývojom riešení v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb.
Hlavná náplň práce :
- samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov
- koordinovanie procesu testovania
- samostatná príprava odborných funkčných testov podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov
- komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s tými slovenskými
- vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov
- pracovné cesty do zahraničia
Požadujeme
- veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
- základy SQL a XML
- prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práce s poistným informačným systémom je výhodou
Benefity
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- odmeňovací a prémiový systém
- dovolenka nad rámec
- pružný pracovný čas
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
- firemné podujatia
- príspevok na individuálne aktivity (posilňovňa, masáže atď.)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk