COORDINÁTOR pre PROPERTY MANAGERA (ROČNÝ BONUS)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako COORDINATOR pre PROPERTY MANAGERA.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Riadenie lízingový zmlúv - ich monitorovanie ( lízingové splátky, indexácie a iné)
- Zodpovednosť za zabezpečenie aktuálnosti internej databázy (sledovanie certifikátov nájomcov, sledovanie vypršania bankových záruk...)
- Spravovať účty poplatkov a služieb
- Komunikácia s interným finančným oddelení - riešenie fakturácie, oneskorených platieb
- Koordinovať zmluvy s externými poskytovateľmi služieb
- Zodpovednosť za všetku potrebnú dokumentáciu, archiváciu zmlúv a dohôd s dodávateľmi
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- Stavebný alebo technický smer VÝHODA
- Predchádzajúca prax v danej oblasti VÝHODA
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
- Ročný bonus
- Ticket Complipents vouchers
- Životné poistenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk