Učiteľ/ka v súkromnej základne škole- geografia

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Ľudské zdroje a personalistika, Služby, Školstvo a vzdelávanie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Nemýliš si Slovensko a Slovinsko? Vieš v akej nadmorskej výške je Gerlachovský štít? Vieš aké je hlavné mesto Pobrežia Slonoviny?
Hmmm... ak si všetko vedel tak je z teba skutočný génius.
Do súkromnej školy hľadáme energického učiteľa, ktorý má veľa nápadov ako hodiny spraviť pestrejšie a zaujímavejšie.
Tvojou úlohou bude vyučovať GEOGRAFIU na základnej škole.
Okrem vyučovaniu geografie v slovenskom jazyku ju budeš môcť vyučovať aj v anglickom jazyku (30%).
Nemusíš sa báť génius v angličtine byť nemusíš, ale nejaké základy sa oplatí mať.
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
-znalosť anglického jazyka na úrovni B2 je výhodou
-samostatnosť,zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
- využívanie inovatívnych metód a foriem vo výučbe
- ochota spolupracovať v tíme a podávať nadštandardné výkony
- schopnosť zvládať stresové situácie
Benefity
- Stravovanie na pracovisku
- 75% zľavu na školné
- Team Buildingy
- Spoločenské akcie
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť sebarealizácie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk