Učiteľ/ka v súkromnej základnej škole - matematika

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Ľudské zdroje a personalistika, Služby, Školstvo a vzdelávanie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Že 1+1= 3 to už dávno vieme. Ale koľko je 3726:27 to je už ťažší oriešok.
Ak sa ti to podarilo vypočítať bez kalkulačky tak potom by si sa mohol stať učiteľom matematiky.
Do súkromnej školy hľadáme energického učiteľa, ktorý má veľa nápadov ako hodiny spraviť pestrejšie a zaujímavejšie.
Tvojou úlohou bude vyučovať MATEMATIKU na základnej škole.
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- pedagogické vzdelanie
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
- využívanie inovatívnych metód a foriem vo výučbe
- ochota spolupracovať v tíme a podávať nadštandardné výkony
- schopnosť zvládať stresové situácie,
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111