VALIDAČNÝ INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Veda a výskum
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Náš klient ponúka možnosť rozvíjať Vaše skúsenosti na pozícií VALIDATION ENGINEER.
Vašou náplňou práce bude:
- Príprava plánov a samotných validačných testov produktu
- Návrh technických riešení
- Podpora pri merania internej validácie
- Plánovanie a podpora pri výrobe vzoriek
- Tvorba technickej dokumentácie
- Úzka spolupráca s top klientmi spoločnosti
- Úzka spolupráca s centrálnym R&D oddelením
Požadujeme
Úspešný kandidát má mať:
- VŠ vzdelanie v odbore elektronika, elektrotechnika
- Skúsenosti s elektrotechnickými meraniami (mechanické, optické, iné merania výhodou)
- Skúsenosti s validačnými plánmi
- Znalosť technických štandardov v automotive
- Výbornú znalosť práce s PC
- Znalosť Anglického jazyka na pokročilej úrovni
- Výborné komunikačné zručnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk