HR manager

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš vody HR preplávané a vieš viesť tým ľudí pre ktorých budeš ako kapitán na lodi ľudských zdrojov ? Výborne ! My hľadáme skúseného HR riaditeľa do výrobnej spoločnosti v Bratislavskom kraji. Ak chceš riadiť svoj vlastný team HR machrov, nastavovať stratégie, vymýšľať benefity pre súputníkov, ale aj pomáhať svojim kolegom s rozvojom či kariérou, tak si náš človek !
Aká bude náplň práce ?
- Viesť tím šikovných ľudí na HR oddelení
- Nastavovanie stratégií vo firme
- Aktívna spolupráca s materskou spoločnosťou – zoštandardizovať procesy a postupy
- Vytvárať spoluprácu s VŠ A SŠ
- Nastavovanie benefitov
- Rozvoj zamestnancov
Požadujeme
A čo my od teba žiadame ?
- AKTÍVNA znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Nie sme malá firma, ak máš skúsenosti z väčších firiem, je to plus
- Nechceme aby si bol šéf, ale líder
- Čím viac praxe, tým sa ti bude lepšie obracať
Benefity
Benefity
- Motivačná zložka 30% z ročného platu pri plnení cieľov
- Flexibilita
- Možnosť nastavenia všetkých procesov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk