Špecialista systémov UPS

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Informatika - hardware
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta pôsobiaceho v bankovom sektore hľadáme Špecialistu systémov.
Vašimi úlohami bude:
- zodpovednosť za bezporuchovú prevádzku HW na sálach výpočtových stredísk
- monitoring a operatívne riešenie neštandardných stavov HW, UPS, klimatizácií
- zabezpečenie prevádzky a pravidelnej údržby UPS a klimatizácií
- správa servisných zmlúv (záručného a pozáručného servisu)
- vedenie evidencie hardvérového a softvérového vybavenia
- komunikácia s externými spoločnosťami resp. dodávateľmi systému
- navrhovanie, optimalizácia a realizácia procesov
- inovácia postupov v systéme
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- znalosť UPS systémov
- znalosť IT/ HW - výhodou
- flexibilita, samostatnosť
Benefity
- stanete sa súčasťou stabilného tímu
- work-life balance
- priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
- individuálny a trpezlivý prístup
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111