Staň sa spojkou medzi klientami a spoločnosťou. Špecialista podpory klientov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Buď našou novou kontaktnou osobou pre zákazníkov, staň sa nápomocný/á pri riešení rôznych situácií. Chceš pracovať v srdci starého mesta? Hľadáme komunikatívnu a šikovnú osobu, ktorá rada rieši akékoľvek situácie až do ich vyriešenia. Ak máš aspoň rok skúsenosti s klientskou podporou a angličtinu na komunikatívnej úrovni, tak neváhaj a pošli nám tvoj životopis.
Požadujeme
- Budeš aktívne komunikovať s klientami spoločnosti, zastihnú ťa na telefóne alebo emailom
- spracovať faktúry a s tým spojenú administratívnu agendu
- pracovať v internom systéme a spravovať našu databázu
- budeš spolupracovať s viacerými oddeleniami v rámci firmy aby si mohol vyriešiť požiadavky klientov
Benefity
- Pracovné prostredie bez stresu
- sociálny program, ktorý ťa bude motivovať
- plne hradene stravné lístky
- kafetéria
- ovocný deň
- zabezpečený pitný režim
- 3 dni dovolenky nad rámec
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk