CLOUD ARCHITEKT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 700 - 3 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného Cloud Architekta, ktorý by navrhoval cloud riešenia vo švajčiarskej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti záisťovníctva.
Náplň práce:
- analýza existujúcich riešení a aplikačnej architektúry
- podieľanie sa na migrácii aplikácii na cloud (Azure)
- zodpovednosť v rámci architektúry a mentoring vývojarskych tímov počas a po migrácii
- konzultácie v oblasti cloudu pre ostatné tímy
- optimalizácie IT riešení
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- 2- ročné skúsenosti ako SW developer
- pokročilá znalosť v rámci Cloud prostredia
- plynulá znalosť anglického jazyka
Benefity
- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111