Obchodný zástupca - ropné produkty - PRÁCA Z DOMU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máte skúsenosti v oblasti obchodu, baví vás akvizícia, ste technicky orientovaný, tak potom hľadáme práve Vás.
Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU pre priemyselné oleje a mazivá.
Čo bude vašou pracovnou náplňou?
- akvizícia nových klientov v oblasti - strojársvo, gumársky priemysel, potravinársky, papierenský textilný priemysel a podobne v rámci Bratislavského a Trnavského kraja
- starostlivosť o pridelených zákazníkov
- pracovné stretnutia
- prezentovanie produktov a spoločnosti
- zistenie potrieb zákazníka
- cenotvorba, príprava zmluvy
- testovanie produktov
- spolupráca s distribútormi
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- skúsenosti v oblasti predaja ropných produktov PODMIENKA
- skúsenosti v oblasti ropných produktov a mazív výhodou
- znalosť cudzieho jazyka výhodou - nie podmienkou
- obchodnícke skúsenosti
Benefity
- práca formou Home Office - na Slovensku nemajú kanceláriu
- Auto aj na súkromné účely
- Multisport karta
- 25 dní dovolenky
- jazykové kurzy
- životné poistenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk