Finančný analytik

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste ambiciózny a máte zmysel pre detail? Preferujete prácu v dynamickom prostredí a máte záujem o tvorbu finančných analýz a reportov? Tak potom hľadáme práve teba!
Tvojou náplňou práce bude:
- Organizácia a pripravovanie reportov podľa určenej metodiky
- Konsolidácia dát a participácia na closingových aktivitách spoločnosti
- Budeš súčasťou zaujímavých projektov, ktoré spôsobí napríklad zmena legislatívy v krajine
- Tvojou úlohou bude vytvorenie odbornej práce o vývoji pridelenej pobočky
- Neustále vylepšovanie interných procesov, analýza údajov v programe Excel a následná prezentácia výsledkov týchto analýz
- Riešenie Ad hoc prípadov počas projektov
Požadujeme
Pošli svoje CV, ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
- Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku a ovládaš slovnú zásobu zo sveta financií
- Máš ekonomické vzdelanie
- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti financií výhodou
- Ovládaš Excel na pokročilej úrovni a dokážeš používať funkcie ako VLOOKUP, PIVOT TABLES a pod., prípadne sa vieš hýbať aj v databázach
- Zvládaš multitasking, máš skvelé komunikačné a analytické schopnosti
* * Na základe vašich skúseností / profilu budú konečné finančné podmienky predmetom diskusie a prerokovania na osobnom pohovore, nebude to však menej ako vyššie uvedená minimálna mzdová zložka.
Benefity
- Ročné finančné bonusy
- Priestor pre profesionálny rozvoj
- Jazykové kurzy
- Team buildingy
- Extra dovolenka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk