Administratívny analytik - práca vo Svätom Jure pri Bratislave

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka Vás pracovať v medzinárodnej spoločnosti a zastrešovať administratívnu agendu? Ak sa chcete dozvedieť viac, ozvite sa nám. Tešíme sa na Vaše CV !
Čaká na Vás rôznorodá náplň práce:
- koordinácia logistiky a skladovania produktov spoločnosti
- poskytovanie podpory pri audite skladového hospodárstva
- práca s elektronickými systémami
- kontrolovanie databázy záujemcov o produkty spoločnosti
- administratívna podpora manažéra a tímu
- vytváranie objednávok a monitorovanie rozpočtu
- príprava rôznych reportov (informácie o predajnosti produktov, úspešnosť nového produktu, marketingové a demografické reporty, a pod.)
Miesto výkonu práce: Svätý Jur
Nástup: jún 2019
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné kritériá:
- Znalosť balíku MS Office (aktívne využívanie MS Excel)
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (úroveň B1)
- Motivácia pre administratívny typ práce
- Výborný time management, plánovanie a stanovenie priorít
- Orientácia na zákazníka
- Schopnosť pracovať pohotovostne cez víkend - 12 hodín za 1 víkend / mesiac – za príplatok
- Vodičský preukaz sk. B
Benefity
- 13., 14. plat
- Vzdelávací program pre zamestnancov
- Flexibilný pracovný čas
- Plne hradené stravné lístky
- Dni voľna navyše
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122