Baví Ťa IT ale neštudoval si ho? SPRÁVCA SYTÉMOVÝCH PRÍSTUPOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Rád by si odštartoval svoju kariéru v oblasti IT a IT bezpečnosti, ale neštudoval si tento odbor? Ak vieš čo je "ACCESS & IDENTITY MANAŽMENT" a zaujímaš sa o IT tak poď do toho!
Tvojou náplňou práce bude:
- Preveríš si, či osoby ktoré požiadajú o prístup do systémov na to majú oprávnenie
- Komunikácia s celým tímom v oblasti prístupov do interných systémov
- Správa interného systému požiadaviek (tiketový systém)
- Preverovanie požiadaviek interných prístupov do aplikácií
Požadujeme
A čo od teba vyžadujeme?
- Anglický jazyk na úrovni B2, aby si sa vedel dorozumieť s kolegami z iných krajín
- Znalosť programu EXCEL na pokročilej úrovni (matematické funkcie, pivotky)
- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium
- Aby si mal/a prehľad v oblasti IT
Benefity
- Sick days
- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
- Rodinný deň a športový deň
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk