Administratívna podpora obchodného oddelenia

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Do Sales tímu nášho klienta hľadáme šikovnú posilu. Pokiaľ ste orientovaný na oblasť obchodu a chcete sa v tejto sfére rozvíjať, čaká na Vás mladý a dynamický tím, ktorý Vás naučí všetko potrebné. Ak hovoríte plynule po anglicky a rádi pracujete s dátami pošlite nám svoje CV ! Budeme sa tešíť !
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- 70% administratíva, 30% komunikácia
- Práca s veľkým množstvom dát v programe MS Excel - aktívne využívanie v/h lookup a kontingenčných tabuliek
- Priama podpora celého oddelenia Sales
- Komunikácia s inými oddeleniami v rámci spoločnosti a so zákazníkmi mimo spoločnosti
- Aktívna spolupráca na rôznych projektoch
- Ad-hoc reporting a úlohy od nadriadeného
Dĺžka kontraktu: 10 mesiacov s možnosťou predlženia
Požadujeme
Vhodný člen nášho tímu by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- Stredoškolské alebo bakalárske vzdelanie
- Predchádzajúca skúsenosť v oblasti Sales (aj počas štúdia) veľkou VÝHODOU
- Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
- Aktívna znalosť MS Excel (využívanie v/h lookup, kontingenčné tabuľky)
- Ochota vzdelávať sa v oblasti technológií
- Analytické myslenie - schopnosť spracovávať množstvo dát
- Proaktívny prístup k práci
- Výborné komunikačné zručnosti
- Orientácia na detail
- Tímový duch
Benefity
Spoločnosť okrem medzinárodného prostredia a stabilného postavenia na trhu ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Možnosť home office
- Možnosť kariérneho rastu
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk