Obchodný zástupca- SLABOPRÚD

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný zástupca - OEM.
Hlavnou náplňou práce bude:
- aktívna akvizícia nových zákazníkov, budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
- analýza požiadaviek a potrieb klienta, navrhovanie a príprava riešení
- vypracovanie cenových ponúk
- účasť na zahraničných výstavách
- sledovanie nových produktov na trhu, monitoring trhu a konkurencie
- zodpovednosť za pohľadávky
- spolupodieľanie sa na marketingových aktivitách (návrh a tvorba letákov, cenníkov, katalógov a pod.)
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- SŠ/VŠ
- prax v oblasti obchodu
- skúsenosti s predajom technických produktov
- skúsenosti s akvizíciou zákazníkov
- stredne pokročilá znalosti anglického jazyka PODMIENKOU
- silné komunikačné, prezentačné zručnosti a negociačné zručnosti - schopnosť presvedčiť
- analytické a technické myslenie
- tímový hráč
- flexibilita, samostatnosť
- orientácia na výsledok
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111