IT Architekt (integrácie, C# a Java aplikácie)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 800 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúseného IT architekta, ktorého láka rozsiahla IT infraštruktúra, návrh aplikácií a ich integrácie.
Ide o projekty v banke, spoluprácu vrámci interných IT tímov a taktiež s dodávateľmi IT riešení. Pozícia je zaujímavou výzvou pre skúsených architektov, ktorí majú záujem o prostredie banky a enterprise architektúru.
Náplň práce:
- spolupráca s IT analytikom ohľadom požiadaviek na vývoj aplikácií, nových projektov či zmien
- návrh nových aplikácií vyvíjaných interne či externými spoločnosťami
- úzka spolupráca s IT biznis analytikmi a programátorskými tímami
- zodpovednosť aj za celkovú IT architektúru IT systémov banky a ich integráciu (core banking, DWH, intranet, biznis aplikácie)
- spolupráca pri implementácii IT riešení
- zodpovednosť za dokumentáciu IT architektúry
Požadujeme
- aspoň 5 ročné skúsenosti v IT oblasti
- aspoň 2 ročné profesionálne skúsenosti s návrhom architektúry aplikácii
- skúsenosti s microservices architektúrou
- aspoň základné znalosti v oblasti C# alebo Java programovania
- angličtina na pokročilej úrovni (B2 - schopnosť profesionálne komunikovať)
Benefity
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na DDS
- finančné bonusy
- zľava na produkty spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111