Staň sa špecialistom v oblasti objednávok – NEMECKÝ JAZYK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 150 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak ovládaš NEMECKÝ jazyk tak nepremeškaj túto príležitosť. Naučíš sa, ako správne porovnávať údaje z objednávok a tak podporíš oddelenie, ktoré pracuje v oblasti predaja. Ďalším plusom, ktorý určite oceníš je práca v programe SAP a v programe Excel. Len od teba bude záležať, či zákazník dostane tovar včas a v množstve, ktoré si objednal.
Každý deň sa budeš tešiť do práce, keďže na teba budú čakať tieto aktivity:
- Zodpovednosť za správne a včasné dodanie tovaru zákazníkovi
- Komunikácia s biznis partnermi ohľadom správnosti údajov o objednávkach
- Budeš porovnávať údaje o objednávkach z Excelu, s údajmi zo softvéru SAP
- Ak nájdeš nezrovnalosti v dátach, bude tvojou úlohou komunikovať s biznis partnerom a zistiť presné údaje
- Ako dôležitá súčasť tímu sa uistíš, že objednávky sú včas zadané do interných systémov
Požadujeme
Ak si sa dostal až sem a spĺňaš nasledujúce požiadavky, zašli nám svoj životopis!
- Aktívne komunikuješ v NEMECKOM (B2) a ANGLICKOM (B2)
- Máš úspešne ukončenú strednú školu s maturitou
- Pýšiš sa silným analytickým myslením, rád sa „vŕtaš“ v dátach
- Máš záujem o prácu v administratíve
Benefity
- 13. garantovaný plat
- Stály počet stravných lístkov aj počas PN/ dovolenky
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Firemná škôlka
- Zľavy v partnerských inštitúciách
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk