Procesný inžinier

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, spoločnosť s dlhodobou tradíciou v Martine, hľadáme seniorného procesného inžiniera.
Hlavné zodpovednosti:
- dosahovanie kľúčových indikátorov výkonu,
- optimalizácia výroby, výrobných zariadení, zlepšovanie produkčných procesov, materiálových tokov,
- optimalizácia procesov súvisiacich s údržbou strojov a zariadení,
- sledovanie kvality, KPI, nápravné opatrenia,
- spolupráca s projektovým manažmentom pri nábehu nových projektov, návrh a implementácia rozmiestnenia montážnych liniek, layoutov
- reporting
Požadujeme
- predchádzajúce, minimálne 5 ročné skúsenosti na pozícii procesného inžiniera,
- skúsenosti z výrobnej spoločnosti a výrobnými procesmi sú nevyhnutné
Benefity
- 13., 14. plat v závislosti na výsledkoch firmy,
- 3. pilier DDS,
- jazykové vzdelávanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk