OFFICE ASSISTANT

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Zlaté Moravce
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 950 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, hľadáme šikovného kanidáta na pozíciu Office assistant.
Hlavnou úlohou na tejto pozícií bude:
- zodpovednosť za chod recepcie, prichádzajúce hovory a vstupy návštev, up date telefonného zoznamu, kontrola uvítacej tabule, príprava zasadacej miestnosti, administrácia návštev (doprava, ubytovanie)
- archivovanie dokumentov a zabezpečenie dostupnosti potrebných tlačív
- komunikácia s novými zamestnancami - zadávanie osobných údajov do systému, aktivácia dochádzkovej karty, príprava školiaceho listu, organizovanie školenia bezpečnosti
- zastupovanie a podora pri spracovaní miezd a starostlivosť o osobné zložky zamestnancov
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
- predchádzajúca aspoň krátka pracovná skúsenosť z oblasti administratívy - office managemet
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- zmysel pre zodpovednosť
- presnosť
- flexibilita
- lojalita
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk