BUYER WITH GERMAN LANGUAGE (nové nákupné oddelnie)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte radi výzvy? Baví Vás nákup a radi komunikujete v cudzom jazyku? Využite príležitosť a buďte pri budovaní nového oddelenia. Budete mať príležitosť využiť Vaše skúsenosti a schopnosti v spoločnosti, ktorá dáva svojim zamestnancom priestor na rast a možnosti učiť sa.
Vašou náplňou práce bude:
- Nákup priamych aj nepriamych materiálov
- Zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek prichádzajúcich od interných zákazníkov spoločnosti
- Dodržiavanie nákupných procesov a postupov v súlade s internými smernicami spoločnosti
- Zodpovednosť za spracovanie objednávok v optimálnom čase a kvalite
- Sledovanie kvality, aktuálnosti licencií a certifikátov objednávaných materiálov a služieb
- Priama telefonická a mailová komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- Sledovanie a zabezpečovanie dodania materiálov a služieb internému zákazníkovi
- Zodpovednosť a riešenie vzniknutých problémov, reklamácií v súvislosti s dodaným materiálom a službou
- Komunikácia s finančným oddelením a podieľanie sa na riešení problémov súvisiacich s fakturáciou
- Komunikácia a spolupráca s Category Managerom alebo Sourcing Managerom na zlepšovaní a zvyšovaní kvality dodávaných materiálov a služieb
- Zodpovednosť za dokumentáciu v systéme SAP
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- VŠ vzdelanie v obchodnej alebo technickej oblasti
- Prax v operatívnom nákupe min.2 -3 roky
- Nemecký jazyk na plynulej úrovni PODMIENKOU
- Anglický jazyk na komunikatívnej urovni PODMIENKOU
- Znalosť programu Excel na pokročilej úrovni
- Znalosť v programe SAP VÝHODOU
- Samostatnosť
- Silné komunikačné schopnosti
- Silná orientácia na detaily
- Silná orientácia na zákazníka
Benefity
Spoločnosť pre svojich zamestnancov má pripravený bohatý balík benefitov:
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Dovolenku nad rámec zákona
- Sick days
- Plne hradené stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111