Majster výroby

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre nášho klienta, spoločnosť s dlhodobou tradíciou v Martine, hľadáme Majstra výroby.
Náplň práce:
- riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny
- organizácia nadčasov, kontrolovanie a evidencia dochádzky, pravidelné mesačné stretnutia
- práca v 3 zmennej prevádzke
- zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov
- vedenie, motivovanie a hodnotenie pridelených zamestnancov a ich výkonu
- spolupráca s inými oddeleniami /kvalita, expedícia, údržba, personálne oddelenie
- plánovanie a optimalizácia výrobných procesov a kapacít
- riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
- kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych, hygienických predpisov a Etického kódexu
- zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestancov
Požadujeme
- ochota pracovať na 3 zmeny
- znalosť anglického jazyka veľkou výhodou
- silné komunikačné a prezentačné zručnosti
- odolnosť voči stresu
- schopnosť motivovať svoj tím
Benefity
- výhody vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti
- dochádzkový bonus
- príspevok na DDS
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk