Manažér kvality

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, spoločnosť s dlhodobou tradíciou v Martine, hľadáme Manažéra kvality.
Vašou úlohou bude:
- udržiavanie procesov v súlade s normami ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007
- manažment zákaznických reklamácií
- zodpovednosť za proces vybavovania reklamácií vrátane definovania a implementácie nápravných opatrení, ktoré z nich vznikli
- vedenie reklamačnej štatistiky podľa príčin a miesta vzniku v časovom členení
- zodpovednosť za vykonávanie interných auditov kvality a životného prostredia
- zabezpečovanie organizácie výkonu externých auditov
- riadenie činnosti technickej kontroly a metrológa/ zodpovednosť za riadenie laboratória
Požadujeme
- aktívna znalosť anglického jazyka
- skúsenosti na podobnej pozícii nevyhnutné
- znalosť noriem kvality
- znalosť štatistických metód
- dobré organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- vodičský preukaz sk. B
Benefity
- 13., 14. plat v závislosti od výsledkov firmy
- príspevok na DDS
- jazykové kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk