Hľadáme backoffice špecialistu s anglickým jazykom!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 250 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staň sa členom skladačky v našom Shared Service Centre. Hľadáme administratívnu posilu, ktorá bude dohliadať na aktuálnosť údajov v databázach. Ak sa nebojíš komunikovať v anglickom jazyku na dennej báze a orientovať sa v databázach/administratíve, si náš človek!
Tvojím údelom bude:
- Dohľad na aktuálnosť údajov v databáze
- Upravovať údaje v systéme, ktoré chce klient spoločnosti zmeniť (nový majiteľ spoločnosti, dcérska spoločnosť, adresa spoločnosti...)
- Komunikovať s inými oddeleniami v rámci firmy ale aj s inými pobočkami
Požadujeme
Hľadáme niekoho s:
- AJB2 - systémy, v ktorých budeš pracovať sú v anglickom jazyku
- Administratívnou skúsenosťou
- Motiváciou pracovať v ekonomickej oblasti
Benefity
Benefity:
- Sick days
- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
- Rodinný deň a športový deň
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk