Hľadáme šikovného účtovníka s anglickým jazykom!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 450 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Poď pracovať pre známu taliansku módnu značku, hľadáme účtovníka! Máš aspoň ročnú skúsenosť s komplexným účtovníctvom, poznáš SAS a nerobí ti problém vyplniť daňové priznanie? Pridaj sa k nám, ak sa chceš naučiť čo najviac z účtovníctva, u nás budeš mať priestor na sebarealizáciu.
Náplň práce:
- Budeš spracovávať a kontrolovať denné tržby spoločnosti
- Správa AP/AR faktúr
- Účtovať podľa SAS
- V systéme SAP budeš ako doma
- Pripravíš DPH a daňové priznania
- Písať reporty podľa SAS
- Príprava, spracovanie mzdy a výdavkov zamestnancov
- Spolupráca pri audite
Požadujeme
Úspešnému kandidátovi by nemala chýbať:
- Komunikatívna úroveň ANGLICKÉHO JAZYKA(B2)
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Ročná skúsenosť v komplexnom učtovníctve
- Orientácia na detail a ochota učiť sa nové veci
Benefity
- Príjemné pracovne prostredie v mladom kolektíve
- Plne hradené stravne lístky
- Firemný telefón aj na súkromné účely
- Uniformy, ktoré si môžeš vybrať zo známych talianskych značiek
- Kurz anglického alebo talianskeho jazyka jeden krát týždenne
- Multisport karta
- Zľava 30% na produkty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111