Pracuj ako administratívna podpora pre medzinárodnú spoločnosť

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si komunikatívny a zároveň technický typ a „papierovačky” ti nerobia vrásky na čele? Tak pokračuj v čítaní tohto inzerátu. Pre nášho klienta zaoberajúcim sa Facility managementom hľadáme človeka, ktorý by mal na starostlivosti celkový „support“ v oblasti administratívy a zároveň by komunikoval s klientami spoločnosti.
Hlavnou náplňou práce je:
- Komunikácia s vlastníkmi nehnuteľností a starostlivosť o nich
- Riešenie ich požiadaviek, prípadne sťažností
- Manažovanie nájomných zmlúv
- Spracovanie podkladov pre fakturáciu
- Sledovanie úhrad a upomienok
- Vedenie dokumentácie
- Ad hocks úlohy
Požadujeme
Aké sú požiadavky na túto pracovnú pozíciu?
- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium
- Komunikatívna úroveň Anglického ALEBO Nemeckého jazyka (B2)
- Predchádzajúca administratívna skúsenosť či skúsenosť v rámci Facility managementu VEĽKOU VÝHODOU
- Komunikatívnosť, flexibilita a ochota učiť sa nové veci
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk