IT Biznis Analytik

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Známa banka hľadá do tímu DWH na IT oddelení analytika a vývojára so skúsenosťami v oblasti DWH/BI. Tvoj (možno) budúci tím sa spolupodieľa na príprave reportov pre celú spoločnosť a má voľné miesto pre nového člena, ktorý sa chce zúčastniť týchto výziev!
Náplň práce:
- analytické práce nad zadaním z biznisu
- spolupráca pri vývoji nových a úprave existujúcich nadstavieb DWH
- príprava reportov pre celú spoločnosť - banku
- komunikácia s inými oddeleniami počas príprav biznis špecifikácie
- realizácia analýz pre nové požiadavky na základe biznis špecifikácie
- podpora užívateľov DWH
- parametrizácia na DWH v súčinnosti s metodickými útvarmi banky
- pravidelné vyhodnocovanie kvality dát vo vstupných extraktoch a v DWH
- spolupráca pri vývoji ďalších nadstavieb DWH
Požadujeme
Požiadavky na uchádzača:
- anglický jazyk na pokročilej úrovni (B2)
- Microsoft Access - základy
- Microsoft Excel - expert
- SQL - základy
- UML
- skúsenosti s nástrojmi SAS (napr. SAS Enterpreise Guide) - výhodou
- skúsenosti s budovaním a rozvojom BI/DWH riešení - výhodou
- analytické myslenie, aktívny prístup k práci
- schopnosť rýchlo sa adaptovať v novom prostredí
- silná tímová orientácia
Benefity
- stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej banky
- stanete sa súčasťou banky rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť
- poskytneme Vám individuálny a trpezlivý prístup
- všetko Vás naučíme a poskytneme Vám potrebnú podporu
- doprajeme Vám work-life balance
- budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
- získate zaujímavé zľavy na čerpaní bankových a poistných produktov
- poskytujeme príspevok na DDS
- a máme mnoho iných benefitov, o ktorých sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk