Ruby on Rails

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví Ťa Ruby on Rails, ale máš pocit, že je málo projektov na trhu?
Konečne prichádza zaujímavý Ruby on Rails aj do Bratislavy!
Budeš pracovať v SW housi, na projekte pre zahraničného klienta. Budeš vyvíjať aplikáciu na digitálny management dát v zdravotníctve - pomôžeš tak lepšej komunikáci a zdieľaniu dát pre lekárov, pacientov a ďalší zdravotnícky personál.
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Ruby on Rails 5, GraphQL, REST, ActiveMQ, Nokogiri (XML/XSD), SQL
- Javascript/Coffeescript, HAML, Bootstrap 4, React, SASS
- Aktívna angličtina
Benefity
- 5 dní dovolenky navyše
- sickday
- príležitostný home-office
- finančná pomoc pri presťahovaní sa kvôli práci
- PN preplácaná nad rámec zákona
- jazykové kurzy
- možnosť vybrať si z množstvo finančných príspevkov
- firemné aktivity a teambuildingy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111