Začni pracovať v administratíve!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme šikovného človeka, ktorý by mal na starosti administratívne záležitosti spoločnosti a s ľahkosťou a úsmevom by zvládal nasledujúce činnosti:
- Administratívne úlohy ako evidencia a kontrola zmlúv, dokumentov, vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zadávanie do systému, evidencia pošty a podobne
- Starostlivosť o reklamácie klientov, spracovanie ich požiadaviek
- Pravidelný reporting iným oddeleniam
- Komunikácia s obchodníkmi a obchodnými zástupcami, hlásenie chybovosti systémov a ich aktívne riešenie
- Ad hocks tasks
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné kritériá:
- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Komunikatívna znalosť NEMECKÉHO jazyka (B2), ktorý využijete pri každodennej komunikácii v písomnej a hovorenej forme
- Predchádzajúca skúsenosť v administratíve je MUST!
- Komunikatívnosť, veľmi dobré organizačné schopnosti, time-management, odolnosť voči stresu
- Užívateľská znalosť MS Word, Excel, Outlook
* Výška platu závisí od skúsenosti kandidáta, nebude však nižší ako vyššie uvedená čiastka
Benefity
- Stravné lístky
- Voľno na regeneráciu (1deň za štvrťrok)
- Benefitné body Callio Plus (250 EUR/rok)
- Notebook, mobilný telefón
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111