Junior SOFTWARE DESIGN INŽINIER/PLC PROGRAMÁTOR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Myslíš si, že s automatizáciou, elektrotechnikou alebo mechatronikou nemáš šancu v jadrovej energetike? Ale máš! Pretože práve teraz máme pre teba možnosť pracovať pre medzinárodného lídra v tejto oblasti ako SOFTWARE INŽINIER.
A čo bude tvojou pracovnou náplňou práce?
- navrhneš softvér pre zabezpečenie bezpečnosti v oblasti jadrovej energetiky. To znie celkom zodpovedne, nemyslíš?
- predstav si, že máš jadrový reaktor do ktorého idú káblové systémy kontroly IaC systems, - tieto káblové systémy cele vyhodnotíš
- staneš sa niekým, kto hľadá riešenia, problémy a vie sa vo veciach vŕtať
Požadujeme
A aké kritéria by si mal spĺňať?
- máš ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti
- automatizácia, elektrotechnika, mechatronika, fyzika, informatika alebo máš relevantné skúsenosti v oblasti automatizácie
- máš komunikatívnu úroveň anglického jazyka
- si ochotný/á cestovať na služobné cesty
- svojou silnou zbraňou je tímovosť, komunikatívnosť, inovatívnosť
Benefity
- flexibilná pracovná doba
- medzinárodná spoločnosť
- kariérny rast
- možnosť pracovať v zahraničí
- plne hradené stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk