Hľadáme kontrolóra do Trnavy!

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Bavia Vás financie? Radi by ste sledovali, kontrolovali a ovplyvňovali business spoločnosti? Rozumiete účtovníctvu a slovenskej legislatíve?
Ak áno, tak možno hľadáme práve Vás. Vašou pracovnou náplňou by bolo:
- Ročné zostavenie finančných plánov a budgetov
- Sledovanie KPIs a finančných výsledkov, porovnávanie s finančnými plánmi a komentovanie rozdielov pre manažment
- Reportovanie a vysvetľovanie výsledkov ako aj pre centrálu, tak aj klientov spoločnosti
- Vylepšovanie interných procesov v spolupráci s inými oddeleniami
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:
- Minimálne 2 roky vo finančnom controllingu
- Znalosť slovenských účtovných štandardov
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- MS Excel na pokročilej úrovni
- Výhodou je práca v systéme SAP
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné aj nefinančné benefity, ktoré kandidátom radi odprezentujeme na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk