Operátor výrobnej linky - (kmeňový zamestnanec)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 050 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Chceš pracovať len na dve zmeny a mať voľné víkendy a mať hneď zmluvu priamo ako kmeňový zamestnanec?

Tvojou úlohou bude:

- zodpovedať za správne nastavenie strojov (výrobná linka)
- dopĺňanie materiálu do výrobnej linky
- komunikovať a spolupracovať s inými oddeleniami (napríklad oddelenie údržby)
- kontrolovať správnu činnosť strojov, či nedošlo k poškudeniu foriem
- zabezpečovať dennú operatívnu údržbu a čistenie strojov
- dbať na dodržiavanie bezpečnostných a požiarnych predpisov podľa inštrukcii
Ranná zmena je od 6:00 do 14:00 a poobedná od 14:00 do 22:00.
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- fyzická zdatnosť, pri vkladaní výrobného materiálu do výrobnej linky
- ochota pracovať na 2 zmeny
- technická zdatnosť, vedieť čítať zadania k novým produktom na základe ktorých nadstavíš stroj
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk