Senior C#.NET Developer - Viedeň

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
4 200 - 4 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky

Vašou náplňou práce bude vývoj softvérových aplikácií v oblasti GIS pre rakúske vládne projekty.
-Zabezpečenie funkčnosti a výkonu nových a existujúcich riešení.-
-Vývoj podľa agilných metód, analýza a riešenie problémov
-Práca v menšom teame (cca 5 ľudí vrátane architekta)
-Riešenie problémov, ladenie a návrh testovacích jednotiek
-Participácia na skvalitňovaní procesov a technológií
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
Nemecký a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Skúsenosť s technológiami:
-.NET/C#
-ASP.NET MVC + WebAPI
-SOAP
-Java a Angular sú veľkou výhodou
-záujem alebo znalosť o SW architektúru
-skúsenosť s GIS výhodou
Chuť a ochota pracovať vo Viedni
Benefity
-14 platov
-príspevok na stravu
-možnosť neustáleho vzdelávania
-firemné podujatia
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk