Chceš nastavovať stroje vo výrobe? NASTAVOVAČ - 2 zmeny

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 050 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Chceš pracovať len na dve zmeny a mať voľné víkendy? Máme otvorenú pracovnú pozíciu na ktorej budeš pracovať od pondelka do piatku na dve zmeny. Ranná zmena je od 6:00 do 14:00 a poobedná od 14:00 do 22:00. Na začiatku linky vložíš materiál z ktorého sa vyrábajú produkty. Následne nadstavíš stroj a formy podľa zadania. Po ukončení procesu formy očistíš a ak je potrebné vyrovnáš hrany. Ak je potrebné formy opraviť, kontaktuješ kolegov na oddelení údržby.

Tvojou úlohou bude:

- zodpovedať za správne nastavenie strojov
- komunikovať a spolupracovať s inými oddeleniami
- kontrolovať správnu činnosť strojov
- zabezpečovať dennú operatívnu údržbu a čistenie strojov
- dbať na dodržiavanie bezpečnostných a požiarnych predpisov podľa inštrukcii
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať na 2 zmeny
- technická zdatnosť
Benefity
Spoločnosť ti okrem stability poskytne aj stravné lístky a nadštandardné príplatky za večerné zmeny a sviatky.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk