Senior Android Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš sa zdokonaľovať ako Mobile Developer a pracovať hlavne na väčších projektoch?
Poď vyvíjať interné aplikácie, ktoré bude používať celé Slovensko a nielen to!
Vašou úlohou bude podieľanie sa na vývoji aplikácií pre stabilnú modernú banku.
-vývoj Android aplikácií
-spolupráca v tíme na vývoji aplikácii pre mobile banking
-dôraz na veľkú bezpečnosť aplikácií
-vývoj podľa SCRUM princípov
-vývoj na základe požiadaviek a technickej špecifikácie
-implementácia funkčných a technických riešení
-príprava funkčnej a technickej špecifikácie
-spolupráca pri integračných testov
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
-aspoň 3 ročná skúsenosť ako Android developer
-skúsenosť s Kotlin
-skúsenosti s agilným vývojom (scrum) alebo ochota naučiť sa
-komunikatívna angličtina
-ochota pracovať onsite v teame
Benefity
- príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
- 5 dní voľna naviac po dvoch rokoch zamestnania
- zvýhodnenia na produktoch
- príspevok na DDS a životné poistenie
- zdravotný program
- pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111